+90 505 304 69 69

+90 322 404 00 04

TURİZM

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1995 yılında kurulan Altın Oto Kiralama, İstanbul'da kendi servisleri ve yurt çapındaki anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve 7x24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Rent a car hizmeti, Türkiye ve özellikle İstanbul ilinde oldukça fazla sayıda verilmektedir. Rent a car hizmetini alırken herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bu hizmeti kurumsal bir firmadan yapmanız ve firmanın oto kiralama şartlarını iyi okuyup anlamanız gerekir. Altın Oto Kiralama, yaklaşık 15 yılını bu hizmete vermiş, medyada tanınan, kurumsal bir firmadır. Unutmayalım ki her araba kiralama firması güvenilir olmayabilir. Bir rent a car firmasından oto kiralamayı düşünüyorsanız, o firmanın kurumsal olmasına araçlarının son model, bakımlı ve sigortalı olmasına dikkat etmelisiniz. Bir çok rent a car firması araçla ilgili bir sorun yaşamanıza kadar oldukça iyidir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda sizinle ilgilenmez, rahatınız için rent a car hizmetini seçmeniz size daha da rahatsızlık verir. Bunun gibi durumları yaşamamanız için rent a car hizmetini güvenilir bir firmadan yani Altın Oto Kiralama'dan yapmalısınız.

Bu şartların önemli olanlarından bir kaç tanesini hatırlayacak olursak;

* Rent a Car firması araçlarının, karayolu trafik yasası uyarınca mecburi karayolları sorumluluk sigortası ile sigortalanmış olması gerekmektedir.

* Oto kiralama firması araçlarının, kiralama bedellerinin içlerinde, günlük tam kasko (CDF) primlerinin de olması gerekmektedir.

* Araç kiralama müşterisi, sigortanın geçerli olabilmesi için imzalamış olduğu kontratın kasko geçerlilik şartnamelerini okumalı ve yerine getirmelidir.